UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova | Ekskavatör Kırıcılı Kovaları
x

UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova

 

Teknolojik bir ürün olan UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova, maden ocakları, çukurlar, geri dönüşüm alanları, yıkım ve yol inşaat alanlarındaki taş ve kaya yığınlarını kıran sistemi ile sahada ikinci bir işleme gerek kalmadan taş ve kaya yığınlarını kırarak verimlilik sağlar.

Piyasada bulunan alternatiflerin aksine, sıkışma ve yapışmanın kolayca önlenebileceği ters hareket sistemi bulunmaktadır. V kayışının olmaması hem maliyeti düşürmekte hem de makineye uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.

  • UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova, ekskavatörlerde 2 adet hidrolik pompa debisini birleştirerek hidrolik motor hızı 500 rpm’ye ulaşabilmektedir.
  • UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova, eksantrik mil üzerine direkt hidrolik motor montajı verimi artırır.
  • Kayış kasnak sistemi ile çalışan ürünlere göre kayış mekanizmasında sürtünmeden kaynaklanan güç kaybı ortadan kaldırılmıştır.

Sahada malzemelerin kırılmasından faydalanan Galen UJ-200 Çeneli Kırıcı Kova, ekskavatörler, mini yükleyici, yükleyici ve hidrolik sistem kullanarak çalışan bir ekipmandır. Birçok uygulama alanı vardır: genellikle bina yıkımlarından eski endüstriyel ve kentsel alanların yeniden nitelendirilmesine, kazı malzemelerinin işlenmesine, taş ocaklarından madenlere, çevresel iyileştirmeden kayalara kadar tüm alanlarda kullanılır.

Daha fazlası için : galenattachments.com

Daha fazlası için : galenatasman.com