Hidrolik Kaya Kırıcı | Ekskavatör | Hidrolik Kırıcı
x

 Ekskavatör-Loder-Bobcat Hidrolik Kaya Kırıcı

Galen Group Hidrolik Kaya Kırıcı Taşıma ve Kompakt Ataşmanlar ekskavatörünüz,loderiniz(yükleyiciniz), bobcatiniz ve iş makinanız ile uyum içinde çalışmak üzere tasarlanan Hidrolik Kaya Kırıcılar, çeşitli kırma uygulamalarında etkileyici sonuçlar verir. Hidrolik Kaya Kırıcılar, ihtiyacınız olan tutarlı gücü ve performansı sağlamak için ekskavatörünüzle uyum içinde çalışır; Hidrolik Kaya Kırıcılar, sağlam tasarımınıza ve operasyonlarınıza uygun çeşitli çalışma aletleri ve Kırıcı konfigürasyonları ile en zorlu projelerin üstesinden gelmeye hazırdır.

Orta ve ağır bir ekskavatör kaya delicisinden istediğiniz her şey .Orta ve Ağır Hidrolik Kaya Kırıcılar verimli ve yüksek oranda uyarlanabilir ürünlerdir. Bu şekilde çok yönlüdürler. Üstün verimlilik ve performansı, yüksek dayanıklılık ve çevre üzerindeki düşük etkiyle birleştirirler. Çok çeşitli görevlerde ortağınız olarak Hidrolik Kaya Kırıcıları seçin. Tekerlekli ve paletli ekskavatörler gibi çok çeşitli taşıyıcılar için uygundur; işi hızlı ve ekonomik yapıyorlar!

Galen Group Çelik Üretim A.Ş olarak , yüksek “Müşteri Memnuniyetini” hedefleyen bir vizyona sahibiz.

Ankara’da bulunan fabrikamızda ekskavatörünüz,loderiniz(yükleyiciniz), bobcatiniz, tekerlekli ve paletli ekskavatörünüz ile uyumlu Hidrolik Kaya Kırıcılar en uygun fiyata en yüksek kaliteyle yapılmaktadır. Sadece bununla yetinmiyoruz aynı zaman kova imalatı,tadilatı ve ataşmanlar üretiyoruz.
Daha fazlası için : galenattachments.com