Ekskavatör Arm | Ekskavatör Bom İmalatı | Uzun Bom Arm | Galen
x

Ekskavatör Arm Ekskavatör Bom İmalatı İş Makinası Uzun Bom Arm

Ekskavatör Arm Ekskavatör Bom-İş Makinası Uzun Bom Arm, Nehirler, göletler, kanallar gibi daha derin veya daha uzun mesafelerde çalışma sağlayabilen bir bom çeşididir. Uzun Uzanma Bomları ve uzun erişimli bom tasarımı Yüzlerce müşteri, standart bomların yapamadığı uzun erişim ataşmanlarının değerini fark etti iş. Uzun mesafeli bomumuz, standart bir bomda% 50 daha fazla kazma derinliği ve gelişmiş erişim elde etmenize yardımcı olarak değerli maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi ve kârınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Ekskavatör Arm Ekskavatör Bom- Bom Arm inşaat makinesinin kazı kuvveti ve makinenin momentumu hesaba katılarak, tüm uzun menzilli cepheler, yüzeyin tamamen temiz ve kirletici maddelerden ve pastan arınmış olmasını sağlamak için püskürtülür. Ek olarak, bu işlem çeliğe astar için mükemmel yapışma sağlayan bir yüzey dokusu sağlar.

Ankara’da bulunan fabrikamızda Ekskavatör Arm, Ekskavatör Bom, Ekskavatör Bom Arm, Ekskavatör Uzun Bom Arm, Ekskavatör Bom Kolu, Riper Kolu, Riper Bom Arm, Yıkım Bom Kolu, Yıkım Bom Arm, Uzun Erişim Bom Kolu, Uzun Erişimli Bom Arm, Tarama Bom Arm imalat ve tadilat işlemleri en uygun fiyata en yüksek kaliteyle yapılmaktadır.

Daha fazlası için : galenattachments.com