Cat 966L Loder Kovası İmalatı Ankara | Yükleyici Kovalar
x

Cat 966L Loder Kovası

 

Cat 966L Loder Kovası kaya,kum, toprak, çakıl, yükleme, düzleştirme gibi standart uygulamalar için tasarlanmıştır ve 4 ton ile 30 ton sınıfı makinelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Cat 966L Loder Kovası tabanı inşaat / endüstriyel kovalara göre daha uzundur. Mükemmel kesme kenarı görüşü ve iyi kepçe koparma kuvveti sunarlar. Düşük profilli kepçeler, tesviye ve tesviye uygulamalarının yanı sıra taşıma, yükleme ve diğer malzeme taşıma işlemleri için idealdir.

Cat 966L Loder Kovası farklı tiplerde kesici kenarlar, aşınma plakaları ve çivi adaptörleri opsiyonel olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Cıvatalı çivili veya kaynaklı adaptörlü alternatifler mevcuttur. Mevcut kelepçe bağlantısı, kullanımı zor malzemelerin işlenmesini kolaylaştırır.

Ankara’da bulunan fabrikamızda Loder kovası-loder kovaları(Yükleyici Kovaları) imalatı ve tadilatı en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyle sizlere sunulmkatadır. Cat 966L Loder Kovası saymakla bitmeyen işlerini en kolay hale getiren özelliklerle donatılmıştır.

Daha Fazlası için : galenattachments.com

Daha Fazlası için : galenatasman.com